Start Dotychczasowa dzia┼éalno┼Ť─ç Dzia┼éalno┼Ť─ç 2012
Dzia┼éalno┼Ť─ç 2012 Drukuj

21 XII 2012 r.

Ko┼éo Naukowe Rozwoju Regionalnego wraz z Ko┼éem Naukowym Marketer urz─ůdzi┼éo wsp├│lne Spotkanie Wigilijne, na kt├│rym mieli┼Ťmy zaszczyt go┼Ťci─ç Kierownictwo Pa┼ästwowej Wy┼╝szej Szko┼éy Zawodowej, Dyrekcj─Ö Instytutu Ekonomicznego, Szanownych Wyk┼éadowc├│w, cz┼éonk├│w k├│┼é oraz Ko┼éa Turystycznego Kuklik.

Po serdecznych s┼éowach wst─Öpu nast─ůpi┼éo uroczyste po┼éamanie si─Ö op┼éatkiem oraz wymiana ┼╝ycze┼ä. Nie zabrak┼éo tak┼╝e ma┼éego pocz─Östunku i wsp├│lnego weso┼éego kol─Ödowania.

20 II 2013 r.

Przedstawiciele Ko┼éa uczestniczyli w promocji Pa┼ästwowej Wy┼╝szej Szko┼éy Zawodowej w Nowym S─ůczu w XV S─ůdeckich Targach Uczelni Wy┼╝szych. Jak co roku uczelnie z ca┼éej Polski prezentowa┼éy si─Ö w hali Miejskiego O┼Ťrodka Sportu i Rekreacji w Nowym S─ůczu. PWSZ przedstawi┼éa szerok─ů ofert─Ö edukacyjn─ů bazuj─ůc na dotychczasowych osi─ůgni─Öciach oraz ukazuj─ůc szerokie drogi rozwoju dla przysz┼éych adept├│w.

Reprezentuj─ůc nasz─ů Uczelni─Ö studenci s┼éu┼╝yli zainteresowanym rad─ů, informowali o wielu cechach oferowanych kierunk├│w, a tak┼╝e przekazywali wskaz├│wki wynikaj─ůce z do┼Ťwiadczenia.

21-22 II 2013 r.

Samorz─ůd KNRR wraz z samorz─ůdami pozosta┼éych k├│┼é naukowych dzia┼éaj─ůcych przy Instytucie Ekonomicznym oraz studentami kierunku Turystyka bra┼é udzia┼é w wyje┼║dzie do Warszawy.

W harmonogramie pierwszego dnia wycieczki znalaz┼éo si─Ö zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz budynku Sejmu. Studenci obserwowali obrady z galerii Sali Posiedze┼ä Sejmu oraz uczestniczyli w kr├│tkim wyk┼éadzie w sali Wszechnicy Sejmowej. Dodatkow─ů atrakcj─ů by┼é tak┼╝e czas jaki uda┼éo si─Ö wygospodarowa─ç na obejrzenie z bliska Stadionu Narodowego. Po po┼éudniu w Centrum Nauki Kopernik wszyscy mogli samodzielnie i w ciekawej, do┼Ťwiadczalnej formie odkrywa─ç tajniki wiedzy z zakresu takich dziedzin jak stosunki spo┼éeczne, polityka, relacje mi─Ödzyludzkie, ale tak┼╝e fizyka, matematyka czy muzyka. Drugi dzie┼ä wyjazdu obejmowa┼é zwiedzanie Muzeum Techniki w Pa┼éacu Kultury i Nauki oraz Zamku Kr├│lewskiego.