Start Dotychczasowa działalność Działalność 2010
Działalność 2010 Drukuj

Działalność Koła Naukowego Rozwoju Regionalnego w roku 2010

26 marzec 2010 r.

Zorganizowanie Dni Otwartych Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, na którym przedstawiona została oferta edukacyjna IE, zasady rekrutacji, pomocy materialnej oraz informacje dotyczące działalności kół naukowych.

14 -16 maj 2010 r.

Organizacja VII  Międzynarodowej Konferencji Kół Naukowych nt. „Europejskie miasta i regiony
w dobie spowolnienia gospodarczego"-
European cities and regions in the era of economic downturn”.

Konferencja zorganizowana została wraz z Kołem Naukowym „Marketer” działającym przy Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu.

Referaty i osoby wygłaszające:

• „Rozwój Nowego Sącza a spowolnienie gospodarcze”
    Katarzyna Krawczyk, Agnieszka Koszyk, Agnieszka Klag
  • „Zjawisko bezrobocia jako skutek spowolnienia gospodarczego w powiecie nowosądeckim"
    Elżbieta Paniak, Ewa Palka, Iwona Mrozowska

24 - 26 maj 2010 r.

Udział przedstawicieli KNRR tj. Adama Pogwizd oraz Aliny Poręby w VII Międzynarodowej Konferencji nt. „Transgraniczna turystyka ekologiczna jako szansa rozwoju regionu”, która odbyła się w Kołobrzegu.

19 - 21 listopad 2010 r.

Udział członków KNRR w warsztatach szkoleniowych, które odbyły się w ośrodku
„Pod Durbaszką”. Szkolenie to miało na celu zapoznanie się z funkcjonowaniem i współpracą szkół z organizacjami pozarządowymi. Podczas szkolenia zostały także omówione dalsze plany rozwoju Koła.